IMPREZY KLUBOWEDJ Patrisia / Polska

DJ Patrisia miksuje muzykę od 1996 roku. Pierwszą imprezę zagrała we Wrocławiu. Jako jedyna kobieta z Polski zakwalifikowała się do prestiżowej RedBullMusicAcademy. W 2000 roku wydała debiutancką płytę wraz z zespołem HUSKY. Obecnie dzieli czas pomiędzy swoim najnowszym projektem Oszibarack i miksowaniem muzyki do spektaklu teatralnego pt. GRY. Jej twórczość to zmysłowa, pulsująca i mocno energetyczna dawka muzyki nie dającej się zamknąć w żadnym z gatunków.

kontakt na stronach: www.husky.sensual.pl, www.husky.sensual.plDJ/VJ visomat inc. / Niemcy
VJ Agata Kurecki
VJ Toersten Oetken
VJ Michel Weinholzner
DJ skate
DJ Jack Miggah
DJ Ute Waldhausen

visomat inc. działa jako interfejs do wizualizacji muzyki oraz projektowania wnętrz ambientowych i sposób przekazywana treści, w ten sposób bezpośrednio odnosząc analizę i komentarz do czasu i miejsca swego performance: rzeczywistości mieszanej.

visomat inc. został utworzony w połowie lat 90-tych jako część typowo berlińskiej mieszanki - sztuki mediów i kultury klubowej; Cel: wizualizacja muzyki.

Poprzez umieszczanie wideomiksów w roli materiałów wizualnych i komentarza na równi z DJ-ami/ muzykami - music mix, stworzyli wizualny i technologiczny odpowiednik elektronicznego minimalizmu współczesnej produkcji muzycznej.

kontakt na stronie: http://www.visomat.com

DS-X.org DJ-team / Niemcy
Thomas Dumke
Matthias Härtig
Daniel Mühne

Dance, po prostu dance (minimal techno, electro).

kontakt na stronie: http://www.ds-x.org.de

Seed Project / Polska
Jarek Grzesica

Pierwotnie celem projektu Seed było wyodrębnienie powtarzających się przestrzeni i sekwencji dźwięku i stworzenie z tego budulca nowych struktur. Często wykorzystuję bardzo niskie częstotliwości, które są bardziej odczuwalne niż je słyszymy.

Człowiek reaguje na nie w szczególnym stanie pól jawy pół snu. Dźwięki te, na pozór znajdujące się poza barierą percepcji, przenoszą nas w specyficzny stan kontemplacji.

kontakt na stronie: http://www.syntezatory.pl/seed

DJ pixelpop / Francja
DJ Jacques Dupont(D)
DJ Treacle

Jacques Dupont(D) i Treacle muzycy związani z wytwórnią Bee Records, łączą swe muzyczne osobowości w projekcie pixelpop, który określić można jako 2step underground movement. Tworzą muzykę w klimatach d'n'b i glitch&blip.

Na Wro 05 pixelpop przyjeżdża prosto z organizowanych przez Bee Records "Pi days & Pi night 2" będących częścią festiwalu muzyki elektronicznej "Nuits Sonores" w Lyonie.